JOAN MIRÓ. Efter, litografi, signeret på tryk.

268805. JOAN MIRÓ. Efter, litografi, signeret på tryk.

Bladmål ca 54 x 76 cm.

Mindre pletter på yderkanten.

Kunstner/designer

Joan Miró (1893–1983)

Få foretaget en gratis vurdering!

Bladmål ca 54 x 76 cm.

Mindre pletter på yderkanten.

Kunstner/designer

Joan Miró (1893–1983)

Antal besøg: 2.599