HENRY HEERUP. Litografisk tryk, signeret i pladen.

268778. HENRY HEERUP. Litografisk tryk, signeret i pladen.

29 x 35 cm (billedstørrelse).

Ikke indrammet.

Få foretaget en gratis vurdering!

29 x 35 cm (billedstørrelse).

Ikke indrammet.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 699