ROLF HANSON (F.1953). "Nr. 3". Olie på lærred klistret på pappannå.

268612. ROLF HANSON (F.1953). "Nr. 3". Olie på lærred klistret på pappannå.

Signeret og dateret Rolf Hanson 87-94 a tergo. 41 x 33 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.346