Peter Krüger, collage, uden titel.

2684941. Peter Krüger, collage, uden titel.

Peter Krüger (født 1948), collage, uden titel, 2001, collage på papir. Repræsentation af en dollarseddel med et rektangel malet i rødt, signeret med blyant nederst til venstre og dateret nederst til højre, 30x20,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 871