HERMAN HÄGG. Olie på Panel, "Fra østmuren" Visby, signeret H Hägg.

268491. HERMAN HÄGG. Olie på Panel, "Fra østmuren" Visby, signeret H Hägg.

15,5x21,5 cm.
En omvendt inskription.
Pappannå.

Skavd.

Få foretaget en gratis vurdering!

15,5x21,5 cm.
En omvendt inskription.
Pappannå.

Skavd.

Antal besøg: 2.968