KURT LINDROTH. Akvarel, signeret og dateret 46.

268466. KURT LINDROTH. Akvarel, signeret og dateret 46.

Motiv fra syd i Stockholm.
Ca. 42x33 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Motiv fra syd i Stockholm.
Ca. 42x33 cm.

Antal besøg: 1.358