COUNT, ifølge oplysninger Dalsland, 17-1800 tallet.

268451. COUNT, ifølge oplysninger Dalsland, 17-1800 tallet.

Originale malede sidespejle.
Bredde 100 cm Højde 100 cm Dybde 33 cm.

Renoveret, suppleret Brugsslitage, lakudløsning.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Originale malede sidespejle.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 931