TO IKONER, 20. ÅRHUNDREDE.

TO IKONER, 20. ÅRHUNDREDE.
2684469. TO IKONER, 20. ÅRHUNDREDE.

Ikon, Sankt Göran og dragen, 46x31 cm.
Ikon, Maria og barnet, 42x29 cm.

Slitage, tørre revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, tørre revner.

Antal besøg: 408