Sæt , 11 dele, trold. Siam / Thailand, 1900-tallet.

268359. Sæt , 11 dele, trold. Siam / Thailand, 1900-tallet.

Visning af: cigaretskod, cocktailpinde, askebægre, brocher, Brystlængde ca 17 cm, pindelængde 9 cm.

Slitage, buler og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, buler og ridser.

Antal besøg: 622