ET PAR VIKTORIANSKE EGE SØJLER.

2682705. ET PAR VIKTORIANSKE EGE SØJLER.

med udskåret dekoration, højde 210 cm, bredde 26 cm, dybde 13 cm.

generel slitage, skrammer og stød som følge af brug, er blevet skåret ned, enkelte flænger og skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 346