FEM JERN, MESSING, 19. ÅRHUNDREDE.

2681088. FEM JERN, MESSING, 19. ÅRHUNDREDE.

Højde 11-18 cm.
Længde 11-18,5 cm.

Aldersslitage, træskaft med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 11-18 cm.
Længde 11-18,5 cm.

Antal besøg: 289