FEM JERN, MESSING, 19. ÅRHUNDREDE.

2681086. FEM JERN, MESSING, 19. ÅRHUNDREDE.

Højde 10-16 cm.
Længde 13-19 cm.

Aldersslitage, træskaft med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 10-16 cm.
Længde 13-19 cm.

Antal besøg: 268