MACHETE, La Marca, Corneta, El Salvador.

2679946. MACHETE, La Marca, Corneta, El Salvador.

No 127 Skede i læder.
Samlet længde 75 cm Bladlængde 61 cm.

Brugsslitage, der mangler en skrue på akslen.

Få foretaget en gratis vurdering!

No 127 Skede i læder.

Antal besøg: 1.816