RICHARD MICHELL. BLYANT SIGNERT "PREMONITION".

2679920. RICHARD MICHELL. BLYANT SIGNERT "PREMONITION".

En indrammet blyant signeret kunstnersikker litografi med titlen 'Premonition' af Richard Michell, størrelse 41 x 51 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 343