Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Göteborgs Auktionsverk
Kunst
Malerie
STIG CLAESSON (SLAS). Portræt af Lars Olle Thim tømrer. Olie og kridt på lærred, signeret og dateret -78.
267961. STIG CLAESSON (SLAS). Portræt af Lars Olle Thim tømrer. Olie og kridt på lærred, signeret og dateret -78.
116 x 89 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
116 x 89 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Göteborgs Auktionsverk
Antal besøg:
3.935