ROBERT INDIANA. Kærlighed. 1965. Farve serigrafi. Usigneret.

267901. ROBERT INDIANA. Kærlighed. 1965. Farve serigrafi. Usigneret.

16x16 cm Åbningskort.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

16x16 cm Åbningskort.

Mindre slitage.

Antal besøg: 905