WILLY LINDBERG. BLOMSTERENDE TRÆ, signeret.

2678706. WILLY LINDBERG. BLOMSTERENDE TRÆ, signeret.

Olie på Panel 33 x 41 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på Panel 33 x 41 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 543