Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Gomér & Andersson Linköping
Glas
Øvrigt
SKÅL, glas, Berit Johansson, Vas Vitreum, Vadstena, sign.
267859. SKÅL, glas, Berit Johansson, Vas Vitreum, Vadstena, sign.
Højde ca. 8 cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Højde ca. 8 cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Gomér & Andersson Linköping
Antal besøg:
1.532