267804. MADGRUPPE, 7 dele, "Scania" Nils Jonsson, Troeds.
Teaktræ. Mærkemærket. 6 stole. Bord med 2 tillægsplader, længde 135, bredde 84, højde 74 cm. Skiver ca 33 cm hver.
Dybt mærke på bordpladen. Sæde løst på en stol, skrue mangler. Ridser, pletter og slid.