MADGRUPPE, 7 dele, "Scania" Nils Jonsson, Troeds.

267804. MADGRUPPE, 7 dele, "Scania" Nils Jonsson, Troeds.

Teaktræ. Mærkemærket. 6 stole. Bord med 2 tillægsplader, længde 135, bredde 84, højde 74 cm. Skiver ca 33 cm hver.

Dybt mærke på bordpladen. Sæde løst på en stol, skrue mangler. Ridser, pletter og slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.673