KNIV, Bowie, damaskeret stål, 1900/2000-tallet.

2677282. KNIV, Bowie, damaskeret stål, 1900/2000-tallet.

Håndtag af farvet kamelben. Længde ca 32 cm. Med læderetui.

Overfladeslitage. Ridser. Riv i hældning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 513