Taburet, plexiglas, moderne.

Taburet, plexiglas, moderne.
2677055. Taburet, plexiglas, moderne.

Bredde 49,5 cm Siddehøjde 37 cm Dybde 44,5 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 656