ALGOT V RINGSTRÖM. Kystlandskab. Olie på Panel, signeret og dateret 1941.

267687. ALGOT V RINGSTRÖM. Kystlandskab. Olie på Panel, signeret og dateret 1941.

73x59 cm.

Mindre pletter og farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

73x59 cm.

Mindre pletter og farvetab.

Antal besøg: 1.014