267593. LEGETØJSBILER, 2 stk, bla Bandai.
Blikvogn Triumph TR4, Bandai, Japan, med wireføring. Længde 20,5.
Træbil, malet. Længde 30 cm.
Ikke-funktionstestet trådføring. Ledning med skader. Træbilen mangler forlygte, det ekstra hjul sidder løst.
Brugsslitage.