LEGETØJSBILER, 2 stk, bla Bandai.

267593. LEGETØJSBILER, 2 stk, bla Bandai.

Blikvogn Triumph TR4, Bandai, Japan, med wireføring. Længde 20,5.

Træbil, malet. Længde 30 cm.

Ikke-funktionstestet trådføring. Ledning med skader. Træbilen mangler forlygte, det ekstra hjul sidder løst.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Træbil, malet. Længde 30 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 892