JEAN MAILLARD. animeret skov.

JEAN MAILLARD. animeret skov.
2675740. JEAN MAILLARD. animeret skov.

Olie på lærred Signeret 100,5x120 cm.

I god stand, fugtplet på bagsiden. Lameller sømmet til rammemarginerne som en ramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 429