SKRIVEBORD og STOL, teak, ARNE VODDER & ANTON BORG VAMO Danmark.

267543. SKRIVEBORD og STOL, teak, ARNE VODDER & ANTON BORG VAMO Danmark.

Begge dele stemplet.
Skrivebordslængde 155, bredde 73, højde 73 cm.
Højden på stolen er 80 cm.

Brugsslitage, mindre ridser og pletter, tør revne ved kant.
Skuffen er løs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Begge dele stemplet.
Højden på stolen er 80 cm.

Skuffen er løs.

Antal besøg: 6.232