POSTER, "Kulturhistoriska museet", signeret GAN, Lund, AB Malmö Offset Lito.

267502. POSTER, "Kulturhistoriska museet", signeret GAN, Lund, AB Malmö Offset Lito.

Plakat / plakat med motiver fra Gösta Adrian Nilsson til Kulturhistorisk Museum i Lund.
65,5 x 51 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

65,5 x 51 cm.

Mindre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 2.841