KAREL DOHNALEK. Figurscene, olie på lærred, signeret.

267218. KAREL DOHNALEK. Figurscene, olie på lærred, signeret.

60 x 80 cm.

ethvert farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

60 x 80 cm.

ethvert farvetab.

Antal besøg: 1.715