GARDEROBE, empirestil, første halvdel af det 20. århundrede.

267185. GARDEROBE, empirestil, første halvdel af det 20. århundrede.

Mahogni. Messing beslag.
Ca. længde 125, bredde 51, højde 215 cm.

Slitage, ridser, blå mærker, revner.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Mahogni. Messing beslag.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 790