HUMIDOR i træ med tilbehør, 20. århundrede.

267164. HUMIDOR i træ med tilbehør, 20. århundrede.

Cigaræske i lakeret træ Højde 13 cm, 30 x 22 cm 2 cigarsnappere, 2 læderetuier, hvoraf den ene er stemplet Ramos, Made in Spain.

Brugsslitage med ridser, afvisning af låget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 968