ROLF LIDBERG. På buff, litografi, signeret EA-udgave.

2671580. ROLF LIDBERG. På buff, litografi, signeret EA-udgave.

Billedstørrelse 42 x 47 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Rolf Lidberg (1930–2005)

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedstørrelse 42 x 47 cm.

Kunstner/designer

Rolf Lidberg (1930–2005)

Antal besøg: 283