MICROCABLE, Ernst Leitz, Wetzlar, første fjerdedel af det 20. århundrede.

267150. MICROCABLE, Ernst Leitz, Wetzlar, første fjerdedel af det 20. århundrede.

Messing og sortfarvet metal.
Ingen. 205321.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Messing og sortfarvet metal.
Ingen. 205321.

Brugsslitage.

Antal besøg: 611