OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Bybillede, olie på lærred, signeret Lövgren.

267094. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Bybillede, olie på lærred, signeret Lövgren.

43 x 33 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

43 x 33 cm.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.002