ANTONI ROS I GÜELL. udsigt over floden.

2669074. ANTONI ROS I GÜELL. udsigt over floden.

Olie på lærred Signeret 54x64 cm.

Mindre skader og tab. Forgyldt træramme, med tab.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 2.214