MIGUEL FORTEZA. "Storm".

MIGUEL FORTEZA. "Storm".
2668785. MIGUEL FORTEZA. "Storm".

Olie på lærred Signeret. På bagsiden med titlen 38,5x46 cm.

I god stand. Det er ikke blevet undersøgt uden for rammen. Stel i stuk og forgyldt træ, med skader.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 306