ARNE BANG. Vase, keramik, Danmark, monogram signeret.

2668724. ARNE BANG. Vase, keramik, Danmark, monogram signeret.

Højde 15 cm.

Mindre Brugsslitage, fabrikationsfejl ved mundingen.

Tema

Danish porcelain

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 15 cm.

Tema

Danish porcelain

Antal besøg: 1.073