JOSÉ GRAU SOLÀ. landudsigt.

JOSÉ GRAU SOLÀ. landudsigt.
2668677. JOSÉ GRAU SOLÀ. landudsigt.

Olie på lærred Signeret 38x46 cm.

Ældret lak. Ramme i stukket og malet træ i efterligning af skildpaddeskal, med fejl.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 594