SOFABORD, 1960'erne.

SOFABORD, 1960'erne.
2668558. SOFABORD, 1960'erne.

Fineret med palisander. I sømmen to udtræksskiver. Ikke markeret. Længde ca 161 cm, bredde ca 60 cm, højde 50 cm.

Brugsslitage og pletter. Nogle steder bleg.

Få foretaget en gratis vurdering!
2668558. SOFABORD, 1960'erne.

Antal besøg: 739