NILS JOHANSSON. Olie på Panel.

266840. NILS JOHANSSON. Olie på Panel.

Delegation, underskrevet og dateret 1961. 27x38 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Nils Johansson (1922–2014)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Nils Johansson (1922–2014)

Antal besøg: 2.383