ALBIN AMELIN. Arbejder, farvelitografi, signeret Amelin.

266772. ALBIN AMELIN. Arbejder, farvelitografi, signeret Amelin.

74/150, billedstørrelse 56 x 73 cm.

Skader, fugtpletter på tæppe og glas mangler.

Kunstner/designer

Albin Amelin (1902–1975)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Albin Amelin (1902–1975)

Antal besøg: 996