POSTKORTALBUM med postkort, århundredeskiftet 1900.

2667501. POSTKORTALBUM med postkort, århundredeskiftet 1900.

Fuldt album med stemplet kort.

Aldersrelateret slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Aldersrelateret slitage.

Antal besøg: 595