LOMMEUR, Elgin Watch Co, med stander, forgyldt.

2667299. LOMMEUR, Elgin Watch Co, med stander, forgyldt.

Diameter 51 mm Højde på stativ 12,5 cm.

Brugsslitage og virkede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 381