HENRIK BAGER. olie på lærred.

HENRIK BAGER. olie på lærred.
2665654. HENRIK BAGER. olie på lærred.

Rytter til hest. Signeret og en ter go dateret 1988-89. 43x51 cm.

Have på.

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på.

Varberg Auktionskammare
Antal besøg: 934