YNGVE GAMLIN. Blandet teknologi.

2665495. YNGVE GAMLIN. Blandet teknologi.

Skitse fra Karl Gerhards Krageborg. Signeret og dateret -57. 44x35 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Varberg Auktionskammare
Antal besøg: 789