MOTORPLÆNEKLIPPER, Granngården.

2665235. MOTORPLÆNEKLIPPER, Granngården.

Længde ca 140 cm.

Slitage, håndtag på træksnor defekt, tankdæksel mangler, ikke funktionstestet, ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 140 cm.

Antal besøg: 580