LOMMEUR med KÆDE og NØGLE og segl, sølv, 1800-1900-tallet.

26652. LOMMEUR med KÆDE og NØGLE og segl, sølv, 1800-1900-tallet.

Lommeur, med tyske sølvstempler.
Nøgle, stemplet IHS.
Lommekæde, ærteled, Wimmerby, mærket BM.
Segl, sandsynligvis sølv.

Slitage, buler, segl sandsynligvis sølv. Lomme defekt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle, stemplet IHS.
Segl, sandsynligvis sølv.

Antal besøg: 2.242