TREE LIFE, kvinde i birkeskov ved søen, signeret Kallé.

266458. TREE LIFE, kvinde i birkeskov ved søen, signeret Kallé.

Rigt skåret af ét stykke og malet. 41 x 46 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.305