YDERFODER, Per-Olof Holmén, Kloster Keramik, Ystad, 1960'erne.

266320. YDERFODER, Per-Olof Holmén, Kloster Keramik, Ystad, 1960'erne.

Højde 23 cm Label stemplet Klosterkeramik, Ystad og signeret P Holmén, 221.

Brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugstilstand.

Antal besøg: 13.303