TAGE AHLM. Olie på Panel.

TAGE AHLM. Olie på Panel.
266291. TAGE AHLM. Olie på Panel.

Port billede. Signeret og dateret 1958. 30x38 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 802