BEN MINIATURE, PORTRÆT AF MARIE ANTOINETTE.

266213. BEN MINIATURE, PORTRÆT AF MARIE ANTOINETTE.

Miniaturemaleri i en blomsterdekoreret elfenbensramme, dateret 1950'erne Signeret. Mål 11,5 x 12,5 x 1 cm.

Lille farveuregelmæssighed i højre side.

Få foretaget en gratis vurdering!

HannoVerum
Antal besøg: 1.178