TOM DIXON. "Mirror Ball", Loftslampe.

2662123. TOM DIXON. "Mirror Ball", Loftslampe.

Diameter ca 40cm.

Brugsslitage, ridser, klip ledning. Ikke funktionstestet, ingen funktionsgaranti ydes.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca 40cm.

Antal besøg: 680